INFORAD MANAGER

INFORAD MANAGER 3.9

Darmowy
Tests updates and manages the Inforad GPS Speed Camera
Ocena
4.0  (26 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
3.9.3 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
Control and update the functions and your version of Inforad GPS Speed Camera devices by connecting it to Europe's premier database of speed camera locations for getting new info on personal risk areas while driving, planning future trips, etc. Regular updates are uploaded.
Twój Inforad w stanie śledzić 12 GPS satelitów jednocześnie i wymaga tylko 3, aby "naprawić".
Inforad zna swoją pozycję i dokładną prędkość za pomocą sieci satelitów GPS.
Inforad wie, gdzie jesteś i twój dokładny prędkość przez cały czas, dzięki swojej radiowej w sieci łączności satelitarnej GPS.
Opierając się na bazie danych zapisanych w pamięci twojego Inforad oblicza odległość do następnej strefy ryzyka. Pozwala to system ostrzegania wydać ostrzeżenie, zanim dojdziesz ryzyko.
Inforad wykorzystuje standardową bazę danych UK (i większej części Europy) stała prędkość kamery miejscach i awarii czarne plamy.
Możesz dodać własne miejsca i można aktualizować swoją bazę danych za pomocą prostego połączenia z internetem.
Inforad stale sprawdza swoje stanowisko z bazą fotoradarów w miejscach, tj. obszarów ryzyka.
Inforad oblicza odległość do następnej strefy ryzyka. Jak podejście, system generuje ostrzeżenie ostrzeżenie przed i dostać się w konkretne miejsce ryzyko.
Inforad ostrzega z wyprzedzeniem, dając ostrzeżenie, dalej jeśli podróżujesz przy wysokich prędkościach.
Jak wejść w strefę zagrożenia, twój Inforad ostrzega, jeśli podróżujesz powyżej dopuszczalnego limitu prędkości.
Inforad ostrzega, zanim wejdziesz w strefę zagrożenia.
Inforad wykorzystuje technologię GPS tak 100% legalny na drogach publicznych. Jest zaprojektowany, aby ostrzec ze strefy ryzyka, aby pomóc przestrzegania przepisów ruchu drogowego.
Inforad nie wykrywa obecność lub zakłócenia, Doppler lub telefonu laserowy radar prędkości pułapki, tak i pozostanie w granicach prawa, gdy nowy Road Traffic Bill stać się prawem – w przeciwieństwie do wielu innych urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego obecnie na rynku.
Seria i słychać piszczy, kolory LED (regulowany) informuję, że zbliżasz się do kamery.
Inforad jest dostarczany w postaci gotowej jest ładowany z standardem stałej prędkości aparatu bazy danych i awarii czarna plama. Obejmuje ona wszystkie UK i rozszerza się, aby pokryć większość Europe.
The bazie danych są aktualizowane codziennie i możesz zaktualizować swoją kopię, po prostu podłączając Inforad na komputer.
Aktualizacja informacji: